O firmie
Kontakt

Aktualności

Nie dodano jeszcze aktualności.

Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

DealMax Sebastian Orlewicz

Rozmiar czcionki: A A A
Profesjonalna firma sprzątająca
ul. Wiązowa 66
53-119 Wrocław
woj. dolnośląskie
powiat Wrocław

tel: 603427918


NIP: 8982132700
REGON: 361965628

dealmax.Mikrowitryna.pl
W przypadku kontaktu z firmą, prosimy o powołanie się na Katalog Mikrowitryna.pl. Dziękujemy.

Opis firmy

O firmieBy zaistnieć na rynku i się na nim utrzymać każda firma musi dbać o niskie koszty działalności. Przy wysokich kosztach nawet najlepsze towary czy usługi, przez wzgląd na wysoką cenę, nie znajdują nabywców. Koszty można zredukować poprzez przekazanie firmom zewnętrznym wszelkich zadań nie związanych wprost z głównym profilem działalności firmy. Na porządku dziennym jest outsourcing np. kadr czy obsługi prawnej.

Tak samo dzieje się z zadaniami dotyczącymi sprzątania w firmie. Te zadania wykonują zwykle zewnętrzne specjalistyczne firmy sprzątajace. Właśnie taką wyspecjalizowaną firmą sprzątającą jest DealMax. Z jednym zastrzeżeniem. Dostarczanie personelu do bieżącego sprzątania nie stanowi głównego profilu działalności tej firmy.

DealMax specjalizuje się przede wszystkim w usługach wiążących się ze sprzątaniem specjalistycznym, wymagającym odpowiedniego sprzętu oraz wyszkolonego personelu. Główną pozycję w ofercie firmy zajmuje przede wszystkim doczyszczanie różnego typu powierzchni płaskich, pranie i polimeryzacja wykładzin, utwardzanie posadzek hal przemysłowych. Firma przeprowadza także kompleksowe sprzątąnia po-budowlane i po pożarach, podejmuje się prac na wysokości, jak mycie okien, czyszczenie dachów i elewacji. Zajmuje się również odpylaniem i czyszczeniem z ciężkich zabrudzeń obiektów przemysłowych. W ofercie firmy też mycie maszyn przemysłowych i linii produkcyjnych oraz wymiana chłodziwa.

Referencje

Nie dodano jeszcze referencji.
Jeżeli jesteś naszym klientem lub współpracujesz z naszą firmą, dodaj nam swoją Referencję.
Z przyjemnością przedstawimy jej treść naszym potencjalnym klientom. Dziękujemy.

Słowa kluczowe

DealMax Sebastian Orlewicz
tel: 603427918
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska