O Mikrowitrynie
Jak założyć?
Baza firm
Oferty pracy
Kontakt

Promocje

Mikrowitryna za darmo!

» załóż Mikrowitryne w 15 minut
» bez dodatkowych kosztów
» bez zobowiązań

Wyszukiwarka

Rekomendowane

Ostatnio dodane

Najczęściej polecane

Najwyżej oceniane

Najczęściej odwiedzane

Jak założyć?

Rozmiar czcionki: A A A

Swoją Mikrowitrynę możesz założyć w 5 do 20 minut, potrzebujesz przejść kolejne 3 kroki...

Krok 1 - Rejestracja/Logowanie

Do obsługi swojej Mikrowitryny potrzebujesz login oraz hasło, w tym kroku utworzysz te dane. Do zarejestrowania potrzebny będzie adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywujący login i hasło.

Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem internetowego katalogu firm Mikrowitryna.pl możesz przejść do logowania ponieważ każdy zarejestrowany użytkownik może założyć kilka Mikrowitryn.

Krok 2 - Wprowadzenie danych

W drugim kroku wpisujemy podstawowe dane firmy (nazwa firmy, adres, dane telefoniczne oraz inne dane, które mogą byc potrzebne Twoim klientom w lepszej komunikacji z firmą)

Krok 3 - Konfiguracja

W ostatnim kroku wybieramy aktywne zakładki (mamy do wyboru zakładki: O firmie, Produkty, Usługi, Nowości, Promocje, Praca/Praktyki, Kontakt) oraz dobieramy kolory Mikrowitryny. Standardowo na każdej Mikrowitrynie wyświetlane są zakładki O firmie oraz Kontakt, kolejne zakładki można włączyć lub wyłączyć w zależności od potrzeb.

Od tego momentu Mikrowitryna jest aktywna, możesz sie do niej logować, wprowadzać informacje o produktach i usługach oraz aktualizować witrynę na bieżąco.

Załóż firmową stronę www teraz
Internetowy Katalog firm Mikrowitryna.pl
tel: 0 668 043 283
Copyright © 2007 eball - Strona www Twojej firmy.
Fotowoltaika BiłgorajWiadomości Biłgoraj