O Mikrowitrynie
Jak założyć?
Baza firm
Oferty pracy
Kontakt

Promocje

Mikrowitryna za darmo!

» załóż Mikrowitryne w 15 minut
» bez dodatkowych kosztów
» bez zobowiązań

Wyszukiwarka

Rekomendowane

Ostatnio dodane

Najczęściej polecane

Najwyżej oceniane

Najczęściej odwiedzane

Czym jest Mikrowitryna.pl?

Rozmiar czcionki: A A A
Mikrowitryna eball

Internetowy katalog firm Mikrowitryna.pl przystosowany jest do zakładania w pełni profesjonalnych stron internetowych dla małych i średnich firm.

Na utworzonej witrynie firmowej można założyć następujące zakładki: O firmie, Produkty, Usługi, Nowości, Promocje, Praca, Kontakt. Standardowo na każdej Mikrowitrynie wyświetlane są zakładki O firmie oraz Kontakt, kolejne zakładki można włączyć lub wyłączyć w zależności od potrzeb.

W zakładce O firmie można zamieścić opis działalności, szczegółowe godziny otwarcia oraz galerię zdjęć.

W zakładce Kontakt znajdują się dane firmy oraz formularz dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może skontaktować się z firmą do której należy witryna.

W zakładkach Produkty oraz Usługi można umieszczać produkty i usługi ze zdjęciami (do 200 produktów i usług), tak jak w sklepach internetowych.

Po zalogowaniu do swojej Mikrowitryny dostępny jest panel administracyjny, który pozwala na stałe, łatwe w obsłudze aktualizacje.

Katalog zapewnia możliwość wyszukiwania firm a także produktów i usług które oferują. Będzie możliwość znalezienia najtańszego cukru w danym mieście, firmy, która wykona instalacje elektryczną w domu lub pizzeri, która zrobi margaritę i będzie czynna o godzinie 23:30.

Mikrowitryna.pl jest usługą bezpłatną i doskonałą dla skromnych budżetów małych firm.

Dlaczego warto założyć firmową Mikrowitrynę?

Dostęp do Internetu staje się coraz tańszy. Z roku na rok przybywają nowi użytkownicy i powiększa się liczba stron WWW. Wirtualny świat rozwiązań telekomunikacyjnych staje się coraz bardziej złożony od strony technicznej. Nie oznacza to jednak, że korzystanie z Internetu będzie trudniejsze. Wprost przeciwnie. Dziś stawiamy na łatwą obsługę strony, większą funkcjonalność i użyteczność dla internauty.
Takie właśnie cechy posiada Mikrowitryna:

 • funkcjonalna i użyteczna - Mikrowitryna zaprojektowana jest tak aby była jak najbardziej zrozumiała, oczywista i niewymagająca dodatkowych objaśnień, co zapewni instynktowne poruszanie się po stronach katalogu oraz szybki dostęp do wyszukiwanych treści,
 • łatwa w obsłudze, co powoduje, że każdy, dosłownie każdy, kto potrafi uruchomić komputer i napisać kilka zdań w edytorze tekstowym poradzi sobie ze stworzeniem strony. Jeżeli do tej pory obawiałeś się Internetu z Mikrowitryna.pl staniesz się entuzjastą sieci i tego co daje profesjonalna strona www (w razie jakichkolwiek problemów gwarantujemy 100% wsparcia technicznego).
  W internetowym katalogu firm Mikrowitryna.pl łatwo dodasz aktualności, nowości, promocje, usługi i produkty, będziesz swobodne aktualizował oraz dopasował treści strony do własnych potrzeb,
 • atrakcyjny wygląd Twojej Mikrowitryny sprawi, że konkurencja będzie Ci zazdrościć a klienci chętnie będą wracać w poszukiwaniu informacji i produktów,
 • czytelna i przejrzysta - strony w Internetowym katalogu firm Mikrowitryna.pl są uporządkowane i posiadające odpowiedni, hierarchiczny układ dzięki czemu Twoi klienci szybko znajdą interesujące ich informacje a Ty łatwo przekażesz te najważniejsze,
 • indywidualny dobór kolorów, który umożliwi Ci powiązanie w sposób graficzny barw Twojej firmy z Mikrowitryną,
 • łatwy dostęp do informacji i katalogu produktów i usług pozwoli Ci kontrolować poczynania konkurencji, ale również będzie narzędziem do promowania własnych najlepiej sprzedających się produktów.
 • Klienci XXI wieku coraz częściej szukają informacji o firmach, produktach i usługach właśnie w Internecie. Jednak nie zawsze łatwo wszystko znajdują w wyszukiwarkach internetowych a w katalogu firm Mikrowitryna.pl klienci łatwo znajdą firmę lub oferowane przez nią produkty i usługi.

  Internetowy katalog firm Mikrowitryna.pl jest promowany w całej Polsce dzięki temu firma, która założy swoją Mikrowitrynę może zyskać nowych klientów z regionu a nawet z całego kraju.

  Duże firmy już dawno założyły swoje strony WWW ich pozycja w wyszukiwarkach również jest bardzo wysoka - dziś trudno jest się przebić i potrzeba na to dużo gotówki. Internetowy katalog firm Mikrowitryna.pl promuje małe firmy.

  Ile można zaoszczędzić?

  Przykładowo:

 • koszt wykonania podobnej strony WWW około 1000 zł,
 • domena (.pl) 90 zł/rok,
 • miejsce na serwerze (1GB) 300 zł/rok,
 • czyli w pierwszym roku wydasz 1390 zł, w kolejnych latach po 390 zł.

  Załóż Mikrowitrynę > Start
  Internetowy Katalog firm Mikrowitryna.pl
  tel: 0 668 043 283
  Copyright © 2007 eball - Strona www Twojej firmy.
  Nowoczesne karmnikiPozycjonowanie stron internetowych BiłgorajFarmy fotowoltaiczneWiadomości BiłgorajŚwiadectwo Energetyczne onlineKalkulator fotowoltaikiSzkolenia BHP onlineMontaż i wycena instalacji fotowoltaicznychPorównywarka fotowoltaiki